Формат
Квартал
Будинки
Квартири
Ліпінку відрізняє унікальне поєднання переваг міського та заміського життя плюс надсучасна організація життєвого простору в квартирах, будинках та всій внутрішній території мікрорайону.
Безліч цікавих конструкторських рішень органічно доповнюють оригінальний європейський формат мікрорайону, роблячи життя на Ліпінці ще більш комфортним та радісним.
Надсучасні технології будівництва, які передбачають комфортне та безпечне проживання мешканців. Наявність комор – також є одною з важливих переваг, яка заслуговує уваги.
Комфортні та сучасні планувальні рішення.
Раціональний підхід до створення особистого простіру – наявність достатнього місця для комфортного мешкання кожного члена родини
О
Б
Р
А
Т
И
К
В
А
Р
Т
И
Р
У
Комфортно, спокійно, просторо... Хороші сусіди, і їх небагато. Подібно до своїх європейських побратимів, мікрорайон розташований у межах міста, однак тут практично не відчувається його вічного галасу та метушні. Тому ми й любимо Ліпінку – адже жити тут справді приємно!
Надзвичайно важлива особливість Ліпінки – в її малоповерховості. Три-чотири квартири на поверх, лише 6 поверхів у кожному будинку. Багато в чому саме завдячуючи такому низькому "антропогенному навантаженню", тут зберігається відчуття своєї домівки, а не безликого багатоповерхового "гуртожитку".

Сучасні конструкторські рішення квартир і будинків на Ліпінці дозволяють з максимальною ефективністю та зручністю використовувати весь наявний простір мікрорайону в інтересах його мешканців. Підземний паркінг, особиста комора в підвалі, де зберігаються лижі, велосипед, зимова гума та безліч інших речей.

Відкритий простір – починаючи з кухні-вітальні й закінчуючи подвір'ям. Це – фірмовий стиль Ліпінки, властивий сучасним архітектурним проектам Європи. Величезні панорамні вікна, просторі балкони, на яких так приємно розміститися в кріслі або шезлонзі, а також власні палісадники й тераси на перших та останніх поверхах.
Передбачено напіввідкриті паркінги для Ваших авто.
Ненав'язливий, але ефективний контроль доступу на територію.
Оригінальна колірне рішення фасадів, що задає позитивний настрій.
Значна площа зелених насаджень. Особлива увага до благоустрою подвір'я. Сучасні дитячі майданчики.
Палісадники мешканців перших поверхів, де можна легко поставити мангал для всіх друзів.
Надсучасні швейцарські ліфти SCHINDLER забезпечують надійність і комфорт в експлуатації.
Газова котельня на даху кожного будинку, що гарантує безперебійне опалення та гаряче водопостачання.
Чекаємо на Ваш дзвінок
(067) 549 29 28 (067) 549 78 53 (067) 480 80 85
Або залиште свій номер і ми зателефонуємо Вам найближчим часом
Чекаємо на дзвінок